LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET EĞİTİMLERİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

LogisTHINK!.

LogisTHINK! Nedir?

LogisTHINK!, “Lojistik Düşün, Birlikte Kazanalım” sloganı ile faaliyette bulunan; üyelerine  Tehlikeli Maddeler Lojistiği Alanında eksikliği hissedilen bilgi ve belge paylaşımını sağlayan bir Network Organizasyonu’ dur.

LogisTHINK! Hangi Alanlarda Bilgi Hizmeti Verir?

-Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (ADR, IMDG-Code, DGR, RID, ADN-ADNR)

LogisTHINK! Sayesinde Hangi Belgelere Ulaşırsınız?

-Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı: TMGD Teklif Örneği, TMGD Sözleşme Örneği, TMGD İş Planı, TMGD Kontrol Belgeleri (Alıcı,Boşaltan, Gönderen, Yükleyen, Dolduran, Taşıyan, Paketleyen), Güvenlik Planı, Yazılı Talimat (Tremcard), Çok Modlu Tehlikeli Mal Taşıma Belgesi (IMO Belgesi), Taşıma Belgesi, CMR, Yükleme Notası (Konişmento Talimatı, Yükleme Talimatı), B/L, CIM, AWB, Sevk ve Taşıma İrsaliyesi

LogisTHINK! ‘ e Nasıl Katılırsınız?

LogisTHINK!’ te 3 Farklı Üyelik Bulunmaktadır:

 İlk Üyelik                  :Bu üyelikte, e-mail yoluyla istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz.

Gold Üyelik               :Bu üyelikte, e-mail yoluyla istediğiniz kadar soru sorabilir ve ikili toplantılarda verdiğiniz danışmanlık hizmeti ile ilgili fikir alabilirsiniz.

Platin Üyelik             : Bu üyelikte, danışmanlık yapılan firma bazında istediğiniz kadar soru sorabilir, doküman desteği ve firmalara ziyaret talebinde bulunabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi, ön kayıt ve üyelik için lütfen Müşteri Hizmetlerine ulaşınız.

 

*LogisTHINK!, LOGIMEX İthalat-İhracat, Lojistik, Eğitim, Danışmanlık, Taşımacılık, Ticaret A.Ş.’ nin tescilli bir markasıdır. Ayrıntılı bilgi için www.tpe.gov.tr