LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET EĞİTİMLERİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi ve Danışmanlığı.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ kapsamında “Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı” eğitimi ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşu Hakkında Yönerge kapsamında danışmanlığı (TMGDK), LOGIMEX tarafından verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi: 22 Mayıs 2014 Perşembe
Resmi Gazete Sayı: 29007
Türü: Tebliğ
Kim Tarafından: Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından
Konusu: Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: TMKTDGM-01)

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimi ve Danışmanlığı

LOGIMEX, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı eğitimlerine, lojistik sektöründe yıllardır verdiği eğitimlerin referansıyla devam etmektedir.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı eğitimlerimiz ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimleri, tehlikeli madde lojistiği ve üretimi yapan firmalarda istihdam edilecek danışmanların yetişmesini sağlayan eğitimler olduğu için azami ciddiyet ve tecrübe gerektirmektedir. Tehlikeli maddeler ile bir şekilde bağlantısı olan her firma 30 Haziran 2015 tarihinden itibaren Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurmak zorundadır.

Bu nedenle LOGIMEX, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konusunda tüm Dünyada öncü ülkeler olan Almanya, Hollanda ve İngiltere altyapısına ve Avrupa Birliği Müktesebatına uygun bir eğitim içeriği ile Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı eğitimlerini vermektedir.

 

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimlerimiz ve Danışmanlık Hizmetlerimiz haakında daha detaylı bilgi için www.tehlikelimaddeguvenlikdanismani.com sitemizi ziyaret edebilir ya da bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir